راهنمای ثبت نام در سامانه برند برتر

صادرکنندگان گرامی، سامانه پیش روی شما، تنها درگاه رسمی سازمان توسعه تجارت ایران برای حضور در فرآیند انتخاب برند برتر می باشد. اگر برای نخستین بار به این سامانه مراجعه نموده اید می بایست مراحل را از طریق کلید ثبت نام آغاز نمایید.

فرآیند در این مرحله از ثبت نام شامل درج و تکمیل اطلاعات صادرکنندگان به زبان های فارسی و انگلیسی می باشد. دقت فرمایید که مرحله درج اطلاعات فارسی به دلیل تنوع موارد، خود شامل چندین گام می باشد که می بایست به ترتیب تکمیل شوند. لطفا توجه داشته باشید که در هیچ یک از مراحل ثبت نام از کلید بازگشت مرورگر استفاده نکنید و در صورت استفاده از کلید Back پنجره را بسته و ثبت نام را مجددا آغاز کنید.

مهم : در مرحله نخست ثیت نام سیستم از شما می خواهد که نام کاربری و رمز عبور خود را تعریف و وارد نمایید. توجه داشته باشید که در حفظ و نگهداری این نام کاربری و رمز عبور کوشا باشید چرا که در تمامی مراجعات بعدی، هویت شما در سامانه به وسیله آنها تایید می گردد.

در هر یک از مراحل ثبت نام لطفا به اطلاعیه ها و مواردی که از طریق پیامک یا پست الکترونیک ارسال می گردد دقت فرمایید و از شماره همراه و ایمیل معتبر در فرآیند اولیه ثبت نام استفاده نمایید.